ماموریت ما در این آکادمی ...

آکادمی مالی وحید درزی در راستای توسعه دانش و مهارت فعالان حوزه بازارهای مالی تشکیل گردیده و با کمک تیم حرفه ای آموزشی خود زیر نظر مدیر آکادمی “وحید درزی” به طراحی و تولید دوره های آموزشی در موضوعات مختلف بازارهای مالی و آموزش به شیوه های گوناگون همچون نشر کتب کاربردی، فایل های نوشتاری، پادکست ها و ویدیوهای آموزشی و کاربردی می پردازد.

این آکادمی با تمرکز بر آموزش های کاربردی، دوره های خود را به گونه ای طراحی کرده که هر فرد با هر میزان دانش توان بهره گیری از دوره های آن را داشته و نیز حوزه فعالیت خود را از فراگیران مبتدی تا حرفه ای ها گسترش داده است. وحید درزی مفتخرست که از سال ۱۳۸۴ با تکیه بر توان و تجارب عملی خود به آموزش هزاران فراگیر بازارهای مالی اقدام و کمک کرده به صورتی که بسیاری از آنها امروز جزو بهترین معامله گران و مدرسان این حوزه محسوب می شوند.

خدمات و محصولات آموزشی

شما لایق بهترین ها هستید ...

اطلاعات و محتوای موجود در این سایت هرگز پیشنهاد خرید یا فروش نیست بلکه صرفا راهنمایی لازم برای تحلیل و تفسیر روش های معاملاتی مشخصی هستند. میزان موفقیت شما در کسب نتایج دلخواهتان همواره به میزان زمانی که صرف برنامه و تکنیک های ذکر شده در این پایگاه میکنید و همچنین به میزان سرمایه شما، دانش و به مهارت های مختلف دیگر بستگی دارد. اما ما همیشه تلاش کردیم تا با ارائه کیفیت بالای محصولات، رضایت و اعتماد شما را جلب کنیم. از همراهی‌تان سپاسگزاریم.