کلوپ تحلیل آکادمی

مخصوص دانشجویان لانگ پلاس و چنگال خرس

این سرویس مخصوص کاربران محترمی است که یکی از محصولات لانگ پلاس یا چنگال خرس را از ما خریداری کرده باشند. طبیعتا کلوپ تحلیل چنگال خرس مختص خریداران محصول چنگال خرس و کلوپ تحلیل لانگ پلاس مخصوص خریداران محصول لانگ پلاس است. ضمنا کسانی که هر دو محصول را بصورت همزمان یا غیرهمزمان تهیه کنند نیز بصورت مجزا در کلوپ مربوط به آن بخش عضو خواهند شد.
 

نحوه فعالسازی و دسترسی:

این خدمات پس از خرید هر کدام از محصولات ذکر شده از طریق منوی عضویت ویژه در پنل کاربری برای هر فرد در دسترس است و عضویت در این بخش بصورت اتوماتیک برای هر کاربر فعال خواهد شد. لازم به ذکر است در حال حاضر تصمیم مجموعه آکادمی بر ارائه رایگان این سرویس به دانشجویان عزیز است و حق هرگونه تغییر در این سیاست و یا توقف این خدمت در آینده برای مدیران آکادمی محفوظ است.

دانلود راهنمای دسترسی به کلوپ تحلیل لانگ پلاس

دانلود راهنمای دسترسی به کلوپ تحلیل چنگال خرس

 

آگاهی و سلب مسئولیت:

خاطر نشان می‌گردد مطالب ارائه شده در این بخش‌ها صرفا از نوع تحلیل و گزارش بوده و جهت راهنمایی بیشتر به کاربران و دانشجویان آکادمی منتشر می شود و به هیچ عنوان پیشنهاد خرید و فروش محسوب نشده و دانشجویان عزیز بعد از عضویت در این بخش به هیچ عنوان هیچ سیگنالی دریافت نخواهند کرد. همچنین ممکن است تعداد و نحوه انتشار مطالب این بخش در بازه های زمانی و روزهای مختلف متفاوت باشد.

پشتیبانی و راهنمائی:

در صورتی که شما همراه گرامی از دانشجویان قبلی این محصولات هستید و یا پس از خرید محصول احیانا برای عضویت و دسترسی به این سرویس دچار مشکل شدید، پس از ورود به پنل کاربری در سایت از قسمت «ارسال تیکت جدید» درخواست خود را به «دپارتمان عضویت ویژه» ارسال کنید تا بررسی لازم توسط همکاران ما صورت پذیرد لازم به ذکر است پاسخگوئی به تیکت‌ها در ساعات و روزهای اداری انجام می شود.