درباره ما

هدف از ایجاد این آکادمی

به خاطر نزدیک به 15 سال تجربه عملی و فعالیت رسمی در بازارهای مالی و بر اساس شناخت نیازهای فعالان بازار، وحید درزی تصمیم به راه‌اندازی یک پایگاه تخصصی و جامع یکپارچه در قالب آکادمی وحید درزی گرفت تا بتواند به صورت منسجم به مانیتورینگ کامل بازار پرداخته و خدمات منحصر به فردی را ارائه بدهد.

در این آکادمی...

تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم با سریع ترین و ساده ترین راه ها، بهترین و جامع ترین آموزش ها و اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهیم.

کمی بیشتر درباره وحید درزی...

  • موسس آکادمی بورس وحید درزی
  • موسس دانشگاه تریدری PCMTU
  • طراح سیستم لانگ پلاس
  • طراح سبک چنگال خرس

از جمله فعالیت‌های او می‌توان به تهیه و انتشار بیش از 25 شماره مجله اینترنتی در حوزه بازار سرمایه، تألیف جزوه آموزشی روش معاملاتی چنگال اندروز، فعالیت در رسانه‌ها، مؤسسات، وب سایت‌ها، کارگزاری‌های داخلی و خارجی، انجمن‌های گفتگو و وبلاگ‌های بورسی به‌عنوان کارشناس تحلیل تکنیکال اشاره نمود.

وی پس از سال‌ها تلاش آموزشی و پژوهشی از جمله تالیف و ترجمه کتابهای سیستم معاملاتی 123 ، سیستم معاملاتی چنگال اندروز، تحلیل تکنیکال در بازار سهام و سیستم معاملاتی چنگال اندروز به سبک گوردون در عناوین تخصصی بازارهای مالی به تدریس حرفه‌ای نیز مشغول بوده است.

خدمات آکادمی

خدمات این بخش صرفا برای فعالان بورس و بازار سرمایه ایران ارائه می شود

آکادمی بورس وحید درزی در راستای رسالت خود برای ارتقاء سطح دانش فعالان بازار سرمایه کشور اقدام به تهیه و تدوین مطالب و دوره های آموزشی رایگان کرده و از طریق درگاه های اختصاصی خود منتشر می نماید.

آموزش های رایگان

این آکادمی با طراحی و تدوین دوره های آموزشی حرفه ای برای علاقه مندان به حوزه بازارهای مالی و سرمایه ای امکان بهره مندی افراد از دانش حرفه ای و دستیابی به استراتژی معاملاتی را فراهم می نماید.       

پکیج های آموزشی

آکادمی بورس وحید درزی در کنار فعالیتهای آموزشی خود در حوزه پژوهش و تالیف کتب تخصصی این حوزه نیز فعالیت می نماید

 

کتاب های تخصصی

تحصیلات وحید درزی

کارشناسی مهندسی معدن، گرایش اکتشاف، دانشکده فنی دانشگاه تهران (1384-1378)

کسب رتبه سوم در بین دانشجویان یک دوره ترمیک دانشکده فنی (1382)

رتبه 1807 در بین میلیونها شرکت کننده کنکور سراسری و راهیابی به دانشگاه تهران (1387)

دانشجوی ممتاز دوره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور مرکز تهران شرق (1395-1392)

کارشناسی ارشد ژئوفیزیک، گرایش زلزله شناسی، دانشگاه پیام نور، مرکز تهران شرق (1395-1392)

برخی سوابق حرفه ای ایشان

نویسنده و کارشناس تکنیکال روزنامه اقتصادی «آسیا» (1389)

کارشناس تکنیکال و مدیر گروه «سهامدار بورس» (1394-1392)

کارشناس تحلیل تکنیکال «کارگزاری تدبیرگر سرمایه» (1395-1394)

مدیر گروه Fx Darzi، گروه تخصصی بازارهای جهانی (1396-1397)

مدیر و مربی بخش دانشگاه تریدری در انجمن اینترنتی «تریدرها» (1397)

برخی سوابق تدریس ایشان

برگزاری دوره های آموزشی تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی، بورس و بازارهای جهانی (1396-1385)

 برگزاری دوره های آموزشی روش معاملاتی چنگال اندروز (1396-1386)

مدرس و عضو هیات علمی و آموزشی مؤسسه «آسا سرمایه» (1395-1394)

برگزاری دوره های آموزشی آنلاین «الیوت و هارمونیک» (1396-1395)

برگزاری دوره های آموزشی مختلف بازارهای جهانی با «پی‌سی‌ام » (1396-1397)

ویدئو، اخبار، پادکست، کلیپ و مطالب تخصصی بیشتر...

افشای ریسک

اطلاعات موجود در این سایت پیشنهاد خرید یا فروش نیستند بلکه راهنمایی‌های لازم برای تفسیر روش‌های تحلیلی مشخصی هستند. فقط سرمایه گذارانی که از خطرات ذاتی معامله‌گری در بازارهای مالی مطلع هستند می‌بایست این اطلاعات را بکار ببرند. “آکادمی وحید درزی” مسئولیت هر نوع ضرر و زیان ناشی از بکارگیری اطلاعات این پایگاه و محصولات یا محتویات آن را قبول نخواهد کرد.
همه تلاش‌ها انجام شده است تا محصولات و خدمات با کیفیتی ارائه شود اما هیچ تضمینی وجود ندارد که با استفاده از روش‌ها و ایده‌های موجود در اینجا سود کسب کنید. پتانسیل کسب سود کاملا به فرد استفاده کننده از محصولات، تحلیل‌ها و تکنیک‌های ما بستگی دارد. توجه کنید که “آکادمی وحید درزی” قصدی بر ارائه “برنامه‌ای برای ثروتمند شدن” ندارد.
میزان موفقیت شما در کسب نتایج ارائه شده به میزان زمانی که صرف برنامه و تکنیک‌های ذکر شده در این پایگاه میکنید و همچنین به میزان سرمایه شما، دانش و به مهارت‌های مختلفی بستگی دارد. از آنجایی که این عوامل در افراد مختلف فرق دارند، لذا ما نمیتوانیم موفقیت یا میزان درآمد شما را تضمین کنیم. همچنین در برابر هیچ کدام از اعمال شما نیز مسئول نیستیم.
هر یا همه اظهارات ما در اینجا یا در هر کدام از محصولات فروشی ما این قصد را دارند تا نظرات ما را درباره توان بالقوه کسب درآمد بیان نمایند. عوامل زیادی در تعیین نتایج واقعی شما مهم هستند و هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت که شما نتایجی مشابه با ما یا هر فرد دیگری کسب نمایید، در واقع هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت که شما نتایجی از ایده‌ها و تکنیک‌های موجود در محصولات ما بدست آورید.